خوی شهرک صنعتی

تولیدی مبلمان هدف

تولیدی مبلمان هدف

صاحبان و گردانندگان صنعت مبلمان سالهاست که به رغم رویارویی با ناملایمات ناشی از شرایط نابرابر رقابت با محصولات بی کیفیت وارداتی ،واحدهای تولیدی شان را با همت و غیرت سرپا نگه داشته اند تا چراغ دیرینه این صنعت همچنان روشن بماند . اکنون تمام عزم خود را جزم کرده اند تا دیگربار با حضوری پر رنگ تر و صدایی رساتر به مردم و مسئولین اعلام کنند که با تمام سختیها همچنان ایستاده ایم حتی پرقدرت تر از قبل…

لازم است مسئولین و سیاست گذاران صنعتی کشور در این بحران اقتصادی همه گیر به دستاوردهای واحدهای نوآور و استخوان دار صنایع کشور با دید عمیق و موشکافانه بنگرند نه صرفاً تشریفاتی باید ایمان داشت حمایت از مدیران لایق و کارآمد که توان کارآفرینی و فراتر از آن برندسازی را دارند نه لطفی به آنها بلکه لطفی به سرزمین اجدادی به اقتصاد کشورمان و از آن مهم تر به جوانان این دیار است که با داشتن تحصیلات عالی هر روز در پی یافتن شغلی مناسب هستند و هرگز به آن دست نمی یابند. اگر صاحبان صنایع تا به امروز توانسته اند در طراحی و تولید به مرزهای جدیدی پا بگذارند و محصولاتشان را به کشورهای بزرگ صنعتی صادر کنند این حاصل تلاش شبانه روزی آنها بوده که به خاطر عزت و سربلندی وطنشان و خدمت به جوانان و همنوع خویش از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده اند و نمی کنند.

به امید روزی که تمامی محصولات با کیفیت حاصل دسترنج جوانان این مرز و بوم باشد .

بهرام حسینی

پاییز ۱۳۹۱

تولید مبل غالب فعالیت واحدهای تولیدی شهرستان خوی را تشکیل می دهد؛ صنعتی که محصولاتش با تکمیل زنجیره تولید در مسیر رقابت با محصولات مشابه خارجی قرار گرفته است.سالانه بیش از صدهزار دست مبل در این شهرستان تولید می‌شود و ۷۵ درصد شهرک صنعتی خوی را صنعت مبل به خود اختصاص داده ‌و این امر خوی را در زمره قطب‌های تولید مبل کشور  قرار داده است.

مبلمان هدف با بیش از 30 سال تجربهامروزه در هر فضایی اعم از خانگی یا اداری انواع و اقسام مبلمان به چشم می خورد. در انتخاب این که چه نوع مبلمانی متناسب با محیط است عوامل بسیاری می تواند تاثیر گذار باشد. با شناخت این عوامل و داشتن اطلاعات لازم در مورد هر کدام از آن ها میتوان خریدی مطمئن متناسب با نیاز انجام داد.

مهارت های تولید
تولید انواع مبلمان اداری و خانگی 90%
کیفیت محصولات تولید شده
میزان رضایت مشتریان از کیفیت محصولات هدف 93%
قیمت محصولات ارئه شده
قیمت مناسب نسبت به کیفیت بالا
صنعت مبل سازی برندی برای خوی/ دور زدن تحریم ها روی راحتی های وطنی

۶۰ درصد بنگاه های اقتصادی خوی مربوط به صنعت مبل سازی است

به گفته رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجان غربی ۱۵۰ واحد تولیدی در خوی فعالیت می کنند که از این تعداد ۹۰ واحد در حوزه تولید مبل فعال بوده که ۶۰ درصد کل بنگاه های اقتصادی شهرستان را شامل می شود.

مبلمان سلطنتی
بهترین ها را برای شما به ارمغان آورده ایم
ادامه مطلب
مبلمان راحتی
با سلیقه شخصی شما طراحی و تحویل داده میشود
ادامه مطلب
سریع ترین زمان
تحویل سفارش با کیفیت ترین حالت ممکن و در سریع ترین زمان
ادامه مطلب

غلامرضا بابایی در گفتگو با بازار بیشترین درصد اشتغال بین رشته فعالیت های صنعتی در این شهرستان را مربوط به تولید مبلمان خانگی دانسته و می گوید: این شهرستان دارای بیش از ۹۰ کارگاه تولیدی انواع مبلمان بوده و سالانه بیش از صدهزار دست مبل در سطح شهرستان تولید می شود که شهرستان خوی را در کشور جزو قطب های تولید مبل مطرح کرده است.

وی از ایجاد صنایع وابسته به مبل در این شهرستان خبر داده و می گوید: تولید مفتول های فنری، نمد بی بافت، روکش ، پارچه رومبلی، یراق آلات مبل، تخته چند لا، فوم، کلاف مبل و غیره در این شهرستان انجام می شود که این صنایع در راستای تکمیل زنجیره تولید صنعت مبلمان ایجاد شده است.

صنعت مبل سازی خوی در مسیر رقابت با رقبای خارجی

مدیر شهرک صنعتی خوی نیز می گوید: در این شهرک ۵۰ واحد تولید مبل فعال است که سالانه بیش از ۱۰۰ هزار دست انواع مبل تولید و به بازارهای مبل داخل و خارج عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موارد مرتبط

درباره ما

صنعت، به تولید کالاها و خدمات در یک اقتصاد گفته می‌شود.منبع اصلی درآمد یک گروه یا شرکت نشان دهنده صنعت مربوطه است.اگر تمام فعالیت‌های اقتصادی که با تولید کالا و خدمات با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات ساخته دست بشر سروکار دارند .

نماد ها

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به شرکت سرمایه گذاری هدف میباشد .

طراحی سایت و سئو توسط  شرکت پیشرو تجارت آتیه