بزرگراه ستاری،بلوار فردوس،نبش ابراهیمی،ساختمان عقیق

تولیدی مبلمان هدف

تولیدی مبلمان هدف

تولیدی مبلمان هدف در سال 1386 با همکاری شرکت KISMET MOBILYA ترکیه بصورت مشترک در شهرک صنعتی خوی فعالیت خود را آغاز کرد.این شرکت از همان ابتدا با هدف توسعه این صنعت ، نیاز کامل کشور به واردات مبلمان و صنایع وابسته را برطرف کند.شرکت مبلمان هدف با اکثر ارگانهای دولتی همانند فروشگاههای زنجیره ای اتکا ، گروه هتل های پارس ، هما  ، پارسیان و … همکاری مستقیم دارد و از بدو تاسیس تا به امروز همکاری متداوم داشته است.

مبلمان هدف ، با سرلوحه قرار دادن حفظ محیط زیست اقدام به نصب دستگاه آلات تولید مبلمان پلیمری جهت حذف کامل چوب از این صنعت نموده است.مبلمان پلیمری از ظاهری یکسان با مبلمان چوبی بوده لکن کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است.

آشتی با محیط زیستواحد تحقیق و توسعه طی 7 سال تلاش بی وقفه سرانجام با همکاری شرکت EGE آلمان توانست برای اولین بار در کشور مبلمان پلیمری با کیفیت بسیار بالا (گارانتی 30 سال) را به عرصه تولید برساند و قیمت تمام شده نیز حدود 30 درصد پایینتر از مبلمان چوبی برساند.

 

پاسداشت حفظ اصولی محیط زیست
از کارخونه تا خونه ...

در جهت خرید ممتاز و خدمات رسانی بهینه با شعار از کارخونه تا خونه در سال 1390 با ایجاد شرکت فروشگاههای زنجیره ای مبلمان هدف (HADAF.HOME) با حذف واسطه ها توانستیم محصول خود را در سراسر کشور به قیمت درب کارخانه ارائه و عرضه نماییم.

مبلمان سلطنتی
ادامه مطلب
مبلمان راحتی
ادامه مطلب
سریع ترین زمان
ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موارد مرتبط

درباره ما

شرکت هدف در سال 1372 فعالیت بازرگانی خود را در زمینه واردات و صادرات محصولات صنعتی به کشورهای اروپایی آغاز نمود و سپس با همکاری شرکت های اروپایی صنعت مبلمان و لوازم آرایشی بهداشتی را پی گرفت.از بدو تاسیس شرکت مسئولیت های اجتماعی را نیز هم ردیف مسائل تجاری توسعه داده و علاوه بر تاسیس باشگاه فرهنگی و ورزشی و راه اندازی هتل های مرزی ،در پروژه پاسداشت محیط زیست فعال میباشد.

نماد ها

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به شرکت سرمایه گذاری هدف میباشد .

طراحی سایت و سئو توسط  شرکت پیشرو تجارت آتیه