درباره ما

هلدینگ هدف
در مجموع سال 91 با توجه به کالبد شکافی اقتصاد ایران از جمله آزاد سازی انرژی و چشم انداز 20 ساله و از طرف دیگر بحران اقتصادی جهان و شروع بهار عربی در کشور های منطقه و تحریم های اقتصادی علیه کشورمان کار تولید را سخت تر نموده است.
هلدینگ هدف با وجود نوسانات ارزی ، برای تامین مواد اولیه مورد نیاز خود و چرخیدن چرخه کار با همفکری مراکز علمی کشورمان یک سری ماشین آلات خریداری کرده و شروع به تولید مواد اولیه مورد نیاز با کیفیت جهانی نموده و با رعایت استاندارد های لازم به پیشرفتهای بزرگی در زمینه های مختلف دست یافته است اما همواره در کنار مشتریان خود بوده بطوریکه برای کنترل قیمت ها در زمینه مبلمان طرح "از کارخونه تا خونه" را اجرا کرده و در برخی شهرهای ایران فروشگاه های دائمی برپا نموده که نیاز های هموطنان را در خصوص انواع مبلمان جوابگو باشد و محصول بدون هزینه های سربار و هزینه اضافی حمل و غیره به مصرف مشتری برسد.
هلدینگ هدف در سال 91 در خصوص بازگشایی مرز خوی به کشور ترکیه با توجه به ورود و خروج اتباع خارجی، در توسعه صنعت توریسم هم سهمی داشته و با همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران اقدام به احداث هتل و فروشگاههای دائمی نموده و معرفی مکانهای توریستی و مراکز اصلی تولیدات داخلی و اثبات کیفیت کالای خوب ایرانی برای گردشگران و تجار خارجی، از اهداف این پروژه بوده است.
از بدو تاسیس، شرکت مسئولیت های اجتماعی را نیز همردیف اهداف تجاری خود توسعه داده، علاوه بر برنامه های آموزشی، فرهنگی، ورزشی، محیط زیست در پروژه های اجتماعی دیگری نیز فعالیت دارد. چرا که محیطی سالم، جامعه ای سرزنده و شاد بوجود می آورد. و در سال 1391 با تاسیس باشگاه هدف و تشکیل تیم فوتبال هدف فعالیتهای ورزشی را نیز آغاز نموده است.
هلدینگ در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی نایل به کسب نشان شوالیه مدیریت اروپا گردیده و پیوسته استانداردهای بین المللی را در کسب و کار خود و تولیدات خود رعایت نموده است و این امر باعث نظم و هماهنگی در تولید، فروش، صادرات و ... شده است.
من ایمان دارم با کمک همکاران، سهامداران، فروشندگان و تامین کنندگان محترم با بروز رسانی دانش، نوآوری، خلاقیت ، تلاش بی وقفه و چالش های پیش روی ادامه خواهیم داد. امید است خداوند نیز در این مسیر همواره رهگشای ما باشد.
 

به امید تداوم کارآفرینی و اشتغال زایی در اقتصاد کشورمان
                                        بهرام حسینی